Vine.co

Také poslední dobou brouzdáte světem internetu a narážíte na podivná videa, tzv. „Vine“? Nevíte, o co se jedná a chtěli byste se dozvědět více? Pak pro Vás máme dobrou zprávu, protože v dnešním článku se zaměříme právě na stránku Vine.co.

Trocha historie

Vine je aplikace pro mobilní telefony, která byla spuštěna v lednu roku 2013. Společnost založili Dom Hofmann, Rus Yusupov a Colin Kroll, nicméně záhy po spuštění služby byl Vine převzat společností Twitter. V současné době je Vine nejoblíbenější volně dostupnou aplikací na App Store.

Jak aplikace funguje?

Nyní už k samotné aplikaci – ta nabízí uživatelům vytvářet videa (tzv. vines), jež jsou omezeny délkou 7 sekund. Samozřejmostí je pak volná dostupnost jak pro zařízení se systémem iOS, Android i Windows Phone 8. Pro stažení aplikace musí dosáhnout nejméně 17 let z prostého důvodu – Vine.co nezakazuje nahrávání nevhodného materiálu a společnost se tak snaží ochránit ty nejmenší z nás.Samotná aplikace má pak velikost jen něco přes 11 MB. Po stažení a nainstalování se musíte přihlásit – to můžete provést velice jednoduše skrze Twitter, či E-mail.

Nejlepší Vine videa

Nejlepší Vine videa naleznete na Facebookové stránce ,,Best Vines´´. Každý den tam jsou přidávaný ty nejlepší videa, která získají až přes 200 000 liků. Říkáme Vám, že u nich se zaručeně pobavíte a hned třeba po ránu Vám perfektně zvednou náladu.

Pokud jste kreativní člověk a chcete svým přátelům a lidem z celého světa ukázat Vaše zážitky, určitě si Vine stáhněte – je zdarma a nezabere ani příliš místa.

About admin