Pizap úprava fotek zdarma

Úprava fotek je dnes velice ceněným řemeslem. Profesionálové, kteří dokáží mistrně ovládat Photoshop a jiné profesionální nástroje, najdou uplatnění v časopisech a modelingových agenturách po celém světě. My se Vám dnes pokusíme ukázat, že pro kvalitní úpravu fotek nepotřebujete profesionální sotware za desetitisíce korun, ba co víc – stačí Vám jen internetové připojení a trocha fantazie. Tématem dnešního článku je revoluce v úpravě fotek – Pizap.

Pizap – revoluce v úpravě fotek

Pizap nabízí úpravu fotek zdarma ve Vašem prohlížeči. Nemusíte nic stahovat, nemusíte nic platit. Jedinou nevýhodou je zatím pouze anglický jazyk a nepřítomnost češtiny, nicméně i tak se dá v programu bez větších znalostí angličtiny bez problému orientovat.

Funkce Pizapu

Co se týče funkcí, Pizap nabízí tvorbu koláží, úpravu samotných fotek, tvorbu pozadí, focení selfie (nutné mít připojenou webkameru) a také tvorbu Timeline úvodních fotek a fotek na Twitter. Pojďme se podívat na samotnou úpravu fotek. Nejdříve je potřeba nahrát fotku, kterou chcete upravovat. Pizap podporuje prakticky všechny formáty fotografií, navíc můžete použít i již jednou nahrané fotky z Vašeho Facebooku, Flickru, Instagramu, či z Picassy. Nechybí ani možnost vyfotit fotku pomocí webkamery.

Následně se Vám otevírá možnost prakticky neomezených úprav. Nechybí základní úpravy fotek, jako je otočení, oříznutí, nastavení jasu, kontrastu apod., ale ani spíše kreativní úpravy, jako je vkládání stickerů. Pokud se přihlásíte skrze Váš Facebook nebo Twitter, můžete využívat všechny funkce, jako je tvoření MEME obrázků z vlastních fotek.

Velmi zajímavou funkcí je i tvorba pozadí na plochu. Zde si můžete vybrat jedno z několika desítek základních pozadí a následně ho přetvořit k obrazu svému. To vše za pomocí nástrojů, které jsme zmínili v odstavci o úpravě fotek.

Novinkou na Pizap je teď možnost kreslení. Dostanete bílou plochu, štětec a můžete se pustit do toho. Navíc je k dispozici několik grafiti režimů, kdy skládáte přes sebe různé obrazce tak, že lze vytvořit skutečné grafiti.

Pizap je zkrátka místem zaslíbeným pro všechny kreativní uživatele, jež hledají nástroj na úpravu ale i tvorbu fotek a to zcela zdarma.

About admin