Instagram registrace

Instagram…fotky, přátelé, 150 milionů uživatelů, cena přes miliardu dolarů. To všechno Vás může při vyslovení tohoto slova napadnout. Zřejmě se mezi dnešními lidmi, kteří se alespoň trochu pohybují v prostředí internetu, sociálních sítí, jako je Facebook, Twitter apod. nenajde nikdo, kdo by o této užitečné aplikaci neslyšel. Dnešní článek bude pro ty, kteří o této aplikaci umožňující pohodlnější focení pouze slyšeli a teprve se chystají zaregistrovat. V následujícím textu totiž poskytneme několik klíčových rad a podrobný návod na celý proces registrace.


Návod na registraci

Co je potřeba udělat jako úplně první, je navštívit stránku instagram.com.  Zde si musíte stáhnout onu aplikaci Instagram – najdete tu tedy 2 tlačítka. Jedno pro uživatele iOS, jedno pro uživatele Androidu. Stáhněte si aplikaci (zdarma) do telefonu a otevřete ji. Nyní se dostáváme k samotnému procesu registrace. V aplikaci klepněte na možnost „zaregistrovat se“. Nyní si musíte vymyslet své uživatelské jméno a heslo. Nezapomínejte na bezpečí v případě hesla a rozpoznatelné přezdívky pro Vaše přátele. Následně stačí vyplnit další informace, jako je Vaše jméno, e-mailová adresa apod. a celý proces registrace máte úspěšně za sebou.

Proces je v podstatně obdovný jako na ostatních stránkách a opravdu Vám nezabere více než 5 minutek. Registrovat se lze – z tabletu, chytrého mobilního telefonu nebo z deskopové počítače/notebooku.

Přihlášení na mobilu

Přihlášení na mobilu probíhá skoro vždy automaticky – stačí klepnout na ikonu Instagramu a systém Vás automaticky přihlásí. Pokud ne, stačí pouze vyplnit heslo a uživatelské jméno, které jste zadali při procesu registrace.

Tabletu

Jelikož v podstatě aplikace pro mobily a pro tablety jsou téměř indentické, tak proces jak se dostat ke svému účtu bude úplně stejný jako na mobilní aplikaci. Aplikace pro tablet je v podstatě jen o něco zvětšená.

Na webu

Přihlášení na webu instagram.com probíhá velmi obdobně, ale s velkou pravděpodobností už budete muset sami údaje (což je uživatelské jméno a heslo) vyťukat sami. Na webu používáte stejné přihlašovací údaje, jako v mobilu, takže si již nemusíte vymýšlet nová hesla apod.

Prostředí je pak v obou případech téměř totožné, nicméně na webu nemůžete pořizovat nové fotky a videa, které jsou dostupná od verze 4.0. To lze pouze ve Vašem mobilním telefonu, nicméně na webu můžete prohlížet svůj i obsah Vašich přátel a lidí z celého světa. Pokud tedy zrovna nemáte přístup na internet ze svého mobilního telefonu, či je to pro Vás prostě pohodlnější, můžete instagram.com využít.
Nyní už se stačí jen přihlásit a na plno začít využívat všechny funkce nejpopulárnější aplikace pro chytré telefony – Instagramu.

About the Author