Instagram online

Instagram – chvilkový fenomén, nebo skutečně revoluční program? Další pohled na věc a mnohé další Vám přineseme v následujícím článku.


Nenápadná aplikace na iOs

Instagram vznikl v říjnu roku 2010 a okamžitě se stal hitem. Původně byl určen jen pro uživatele firmy Apple a jejich výrobky s iOS, nicméně na jaře roku 2012 byla spuštěna verze pro Android. Nebývalého úspěchu (aplikaci na Android si stáhlo milion uživatelů za jediný den) si všimlo i vedení Facebooku, načež se rozhodlo Instagram koupit za téměř 300 milionů dolarů.

Program tak mohl vyrůst do dnešní podoby – kromě focení a přímé úpravy fotek pomocí nejrůznějších filtrů se rovněž přehouplo do sdílení videí a další funkce jsou už na papíře.
Aplikaci Instagram si může každý zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu, nicméně to uživatelé počítače? Vývojáři mysleli i na ně a zvládli připravit jednoduchý přístup na účet skrze webové rozhraní odkudkoliv s připojením na internet.

Přístup z deskopu

A co že je potřeba udělat? Stačí navštívit stránku Instagram.com a v pravém horním rohu kliknout na tlačítko „Přihlášení“. Následně stačí jen vyplnit heslo a uživatelské jméno, které zadáváte i ve svém mobilním telefonu a máte vyhráno. Získali jste přístup ke svým fotkám, videím, můžete komentovat příspěvky svých přátel a mnoho dalšího.

Závěrem

I když Instagram vzniknul pro mobilní telefony pro nás je mnohem pohodlnější ho používat na plnohodnotném stolním počítači či notebooku. Co si budeme povídat fotografie ve větším prostě vypadají mnohem lépe.

Kde budete Instagram používat je jenom na Vás a prohlédnout si fotky ve větší velikosti má rozhodně své kouzlo.
About the Author