Instagram Justina Biebra

Justin Bieber. Je tu snad někdo kdo by ho neznal? Jedná se pro někoho možná kontroverzního Kanadského zpěváka, kterému se podařilo prorazit ve Spojených státech Amerických a stal se hvězdou světového významu.


Justin Bieber a jeho profil

Justina na Instagramu naleznete pod touto přezdívkou @justinbieber. Jedná se o nejsledovanější profil na této sociální síti. V současné době má již přes 14 milionů sledujících a toto číslo každou vteřinou stoupá a stoupá. Samotnej Justin sleduje pouze 4 lidi a to rapera a jeho blízkého kamaráda khalila (@khalil), modelku Madison Beer (@medisonbeer), dalšího rapera Maejora Aliho (@maejorali) a skladatele a zpěváka Poo Beara (@poobear).

Fotky

Justin má na svém profilu v současné době přes 1300 fotek a videí. Na fotkách je buďto on se svojí partičkou kámošů, jeho drahé věci (řetězy, zlaté hodinky nebo luxusní auta) či třeba jeho nejbližší – rodina. Bieber natáčí i různá videa často v nich zpívá nebo ukazuje jak se v poslední době naučil dělat triky na snowboardu nebo skateboardu.

Je šance, že by Vás Justin začal sledovat

Upřímně dle našeho názoru názoru tu není reálná šance, že by Vás Bieber začal sledovat, takže můžete zkoušet co chcete, ale k ničemu Vám to podle nás nebude.

Závěrem

Pokud máte rádi Justina rozhodně ho doporučujeme sledovat, protože na síti sdílí spoustu věci ze svého soukromí. Přidáváme sem komplici všech jeho videíí co vytvořil jeho věrný fanoušek. Tak ať se Vám to líbí.

Líbí se Vám tento článek? Ano jsme potěšeni a jestli pro nás můžete udělat takovou maličkost, tak ho prosím Vás sdílejte se ostatními na FB díky.
About the Author