Imikimi.com – Snadná úprava fotek

Přejete si mít krásné fotky, upravit si je nebo si pozměnit některé z vašich oblíbených obrázků? Pokud Vás stále téma nenapadá, dnes se bude jednat o foto editor Imikimi. Jak se v něm orientovat, co může nabídnout, to Vám vše prozradíme. Součástí článku je i návod k nakládání s editorem.

Imikimi editor

Jedná se o populární foto editor, který nabízí mnoho různých nástrojů k úpravě fotek a obrázků. Umožňuje nejrozšířenější možnosti úprav fotek a díky efektům a filtrům, Váš obrázek či fotografie dostane uplně jiný nádech. Dokonce je nejoblíbenějším prostředkem pro úpravu pohlednic elektornickýcn i klasických, svatebních oznámení, ale i přání k narozeninám. Dává Vám možnost si pohrát s různými předlohami, reklamními bannery i s výrobou kalendářů.

Úprava fotografií na portálu Imikimi.com

Úprava fotografií na portálu Imikimi.com

 

Jak je to s registrací?

Prvním důležitým krokem k úpravám je registrace. Bez té by to opravdu nešlo. Celá stránka Imikimi.com je v anglickém jazyce, pokud tedy nerozumíte některým frázím či slovům, přirozeně si vyhledejte překladač a máte vystaráno. Pro registraci je potřeba, abyste vyplnili jméno či přezdívku, svou e-mailovou adresu, kterou budeme muset opakovaně vyplnit ještě jednou, přihlasovací heslo a jako kontrolní požadavek ho musíte napsat znovu. Poté je potřeba, abyste souhlasili s podmínkami Imikimi a nakonec kliknete na „Create Account“. Registrace není poslední fáze. Je zapotřebí si stáhnout a nainstalovat plugin. Pokud už máte všechny tyto kroky splněny, otevírá se Vám brána k úpravám na editor Imikimi.

Začínáme s úpravami! Jak na to?

Nevíte jak se přesně orientovat v editoru? Máme tu pro Vás krátký návod, jak vlastně na to. Jak vložit fotografii do Kimi šablony? Záleží na tom, jestli chcete vložit fotografii z Vašeho počítače nebo přesně rovnou z nabídky fotografií a obrázků z editoru. Nejjednodušší, jak si Kimi editor aktivovat je to, když si vyberete některé z nabízejících se obrázků rozdělujících se dle umělců a dalších kritérií přes odkazy jako jsou – Browse, Artists a Polls. Ve vybrané šabloně se Vám zobrazí nápis „click to add pohoto“, na který kliknete a můžte vkládat své obrázky či fotografie. Hned jak se fotografie zobrazí, můžete s ní nakládat jak je vám libo. Zvýšit ostrost, domalovat nebo změnit barvy. Krásné jsou i koláže a pohlednice.

About admin