Fotomontáže českých i zahraničních celebrit

Ať už za účelem obyčejného žertu, či promyšleného bulvárního plátku, fotomontáže se vyskytují prakticky všude kolem nás. Jistě už každý z nás viděl vydařenou fotomontáž paranormálních jevů, či vtipných obrázků na Facebooku a jiných sociálních sítí. Úplně nejčastěji jsou pak terčem fotomontáží světové i tuzemské celebrity, které si berou do parády zkušení i amatérští počítačoví nadšenci po celém světě. My jsme se dnes rozhodli na tento trend zaměřit trochu více a ukázat Vám méně i více odvážné fotomontáže na různých internetových serverech.

Porce fotek na Elf.cz

Začneme portálem Elf.cz. Tento český server obsahuje doslova mega porci českých i zahraničních celebrit. Nejvíce zastoupenými jsou již tak trochu tradičně ženy – z české kolekce musíme zmínit herečky – Alice Bendová, Dana Morávková, či Dana Batulková. Ze zpěvaček pak Aneta Langerová, Ewa Farna, či Dara Rolins. Nechybí ale ani fotomontáže z přehlídkových mol – zástupkyněmi jsou Eliška Bučková, Dominika Mesarošová a mnohé další. Najdete zde ale i mnohé zahraniční celebrity všech věkových kategorií. Vše je pak přehledně roztříděno do několika kategorií, ve kterých není problém se rychle orientovat a vyhledávat konkrétní fotomontáže.

Vlastní fotomontáž je možná

Především na zahraničních serverech jsou dominantní spíše světové celebrity. Například portál picjoke.net dokonce nabízí možnost úpravy konkrétních fotek celebrit s kombinací Vaší fotky. Můžete si tak vytvořit vtipný (ale i propracovaný a poměrně důvěryhodný) snímek s Vaši oblíbenou slavnou osobností, se kterou jste se nikdy neměli možnost setkat. Bohužel zde schází poněkud lepší řazení fotek – vyhledávat můžete pouze podle data, či podle obecných tagů, jako jsou automobily, hudba, film apod.

zdroj - joyreactor.com

zdroj – joyreactor.com

Pro hlubší inspiraci se pak můžete prokousat nepřeberným množstvím fotomontáží ve vyhledávání obrázků na googlu. Stačí zadat heslo „celebrities photomontage“ a můžete najít některé skutečně vydařené kousky, které Vám jistě vyrazí dech. Slavné dílo Leonarda Da Vinci Mona Lisa do podoby Mr. Beana, či Harry Potter s obličejem Silvestra Stalona? To je teprve začátek…

About admin