Digitální fotoaparát polaroid is2132 – recenze

V dnešním článku potěšíme všechny příznivce kvalitního focení, neboť naším tématem dnes bude populární fotoaparát firmy Polaroid iS2132, který už získal status „legendární“. Pokud jste o něm ještě dosud neslyšeli a zajímává Vás, o čem je všechen ten povyk, určitě čtěte dále. Dozvíte se, jaké jsou specifikace iS2312, pro jakého uživatele se nejvíce hodí a za jakou cenu ho dnes můžete sehnat.

Základní specifikace

Začneme specifikacemi – iS2312 se řadí do střední třídy a to jak cenou, tak kompletními možnostmi fotoaparátu. Největším lákadlem je asi rozlišení, které činí více než dostačujících 16 megapixelů. V kombinaci s 21x optickým zoomem. To umožňuje fotit i opravdu drobné předměty ve velmi vysokém rozlišení, což ocení začínající i pokročilejší fotografové.

Co se týče digitálních funkcí iS2312, nechybí detekce obličeje, stabilizace při focení, či automatické vyvažování bílé. Vše pak můžete přehledně korigovat na 3-palcovém LCD displeji. Napájení je zajištěno celkem 4 AA bateriemi, které jsou součástí balení. Fotky pak můžete nahrávat na standardní SD paměťové karty, což Vám umožní vyfotit až několik tisíc fotek na jedinou kartu.

Další funkce

Vyzdvihnout bychom pak chtěli některé konkrétní funkce – například detekce mrknutí se hodí zejména pro ty uživatele, jež pracují s lidmi (se skupinami obzvláště). Mnoho uživatelů také jistě potěší možnost natáčet HD video.
Pomocí HDMI konektoru si pak můžete fotky i videa prohlédnout na televizi, v počítači, či kdekoliv jinde. Samozřejmostí je ale i USB konektor pro spojení s počítačem.

Zdroj - www.imaging-resource.com

Zdroj – www.imaging-resource.com

Shrnutí

Polaroid iS2312 je suma sumárum standardní digitální zrcadlovka s nadstandardními specifikacemi. Hodí se tak spíše pro uživatele, kteří již mají s nějakým drobnějším focením zkušenosti a chtějí přejít o úroveň výše, či se prostě rozhodli začít brát focení trochu vážněji. Kromě technických údajů spoustu zákazníků získá tento model i nízkou cenou (na zahraničních serverech se dá sehnat už kolem 3500 korun) a kovovým tělem, který se u některých sub-modelů vyskytuje.

About admin